Jau vairākas reizes tika rakstīts par Latvijas Monētu Nams viltīgiem un maldinošiem piedāvājumiem. Jaunāko viņu piedāvājumu antik-war.lv lietotājs pamanīja Facebook reklāmā, kura Latvijas Monētu Nams pārdod vel neizlaisto apgrozībai paredzēto Latvijas Banku 2 eiro piemiņas monēta “Latvija de iure 100”.

Latvijas Monētu Nama maldinošs piedāvājums

Latvijas Banka reaģēja un publicēja paziņojumu par maldinošiem piedāvājumiem:

“Latvijas Banka vērš sabiedrības uzmanību uz to, ka interneta vidē tiek publicēti pircējus maldinoši komerciāla rakstura piedāvājumi, saskaņā ar kuriem atsevišķi tirgotāji piedāvā ar priekšsamaksu iegādāties šādas apgrozības kaluma kvalitātes eiro piemiņas monētas:

  • 2 eiro piemiņas monētu “Latvija de iure 100″;
  • 2 eiro piemiņas monētu “Latgales keramika”.

Minētās eiro piemiņas monētas apgrozības kaluma kvalitātē (t.sk. monētas tīstokļos) Latvijas Banka nav ne laidusi apgrozībā, ne noteikusi konkrētu termiņu, kad tās būs pieejamas. Tādējādi jebkura tirgotāja piedāvājums pārdot šādas monētas, nodrošinot to piegādi pircējam noteiktā termiņā, ir atzīstams par pircējus maldinošu. Ja pircējs piekritis šādam maldinošam piedāvājumam, t.sk. veicis tirgotāja noteiktās pirkuma summas samaksu, Latvijas Banka aicina pircēju nekavējoties izmantot atteikuma tiesības un vērsties ar sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Latvijas Banka 2 eiro piemiņas monētu “Latvija de iure 100″ un 2 eiro piemiņas monētu “Latgales keramika” pagaidām ir izlaidusi tikai suvenīriesaiņojumā un apgrozības monētu komplektos (Brilliant Uncirculated (BU) kaluma kvalitātē). Minētās 2 eiro piemiņas monētas apgrozības kaluma kvalitātē Latvijas Banka piedāvās tikai pēc epidemioloģiskās situācijas normalizēšanās, par to laikus informējot sabiedrību.”

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
CaurAntik War
AVOTSLatvijas Banka
Iepriekšējais rakstsLatvijas Banka plāno izlaist precību tēmai veltītu sudraba kolekcijas monētu ar apzeltītam detaļām.
Nākamais rakstsIzveleties labāko monētu balsojot aptaujā “Latvijas Gada Monēta 2020”
Latvijas Banku apgrozības, kolekcijas un 2 eiro piemiņas monētas. Ziņas, raksti un apskati.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit