Sākot no 10. oktobra plkst. 10:00 monētas “”Baltars“. Porcelāns” varēja rezervēt Monētu rezervācijas sistēmā. Rezervācijai pieejamās monētas tika rezervētas dažu minūšu laikā, aģentūru LETA informēja Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns. Rezervācijai bija pieejamas 400 monētas. Vienas rezervēšanas limits bija viena monēta.

Sākot no 11. oktobra 1000 monētas ir iegādājamas Latvijas Bankas kasēs. Vienam pircējam bija iespēja iegādāties divas monētas. Kā stāsta cilvēki, no rīta pie Latvijas Bankas izveidojas neliela rinda, bet jau ļoti ātri tā pazuda un monēta šobrīd joprojām ir pieejama Latvijas Banku kasēs.

Vienas monētas cena ir 53 eiro. Monētas kopējā tirāža ir 5 000. Pirmā daļa (gandrīz 3 000 monētu) pie pircējiem nonāca augustā un beidzas LB kases jau monētas izlaišanas dienā.

Atvainojiet, kā tas ir par vēlu uzrakstīta ziņa, bet kā jau rakstīju iepriekš, es vairs nekolekcionēju Latvijas Banku monētas. Es turpināšu rakstīt bloga ierakstus un jaunākas ziņas par Latvijas Banku monētām, bet darīšu to neregulāri, kā tas bija līdz šim. Liels paldies viesiem kuri rakstīja uzmundrinošos komentārus un vēstules. Patīkami zināt kā cilvēkiem ir vajadzīga šāda veida interneta vietne. Tādēļ es turpināšu to darīt tālāk, bet atvainojiet ja ne visas ziņas būs uzrakstītas laikā.

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Iepriekšējais rakstsLatvijas kolekcijas monētu panākumi konkursā “Monētu zvaigznājs 2016”
Nākamais rakstsLatvijas Banku kolekcijas monētu izlaišanas plāns līdz gada beigam un to cena.
Latvijas Banku apgrozības, kolekcijas un 2 eiro piemiņas monētas. Ziņas, raksti un apskati.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit


Notice: amp_has_paired_endpoint was called incorrectly. Function called while AMP is disabled via `amp_is_enabled` filter. The service ID "paired_routing" is not recognized and cannot be retrieved. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 2.1.1.) in /home/semyonov/parmonetam.lv/wp-includes/functions.php on line 5313

Notice: amp_remove_paired_endpoint was called incorrectly. Function called while AMP is disabled via `amp_is_enabled` filter. The service ID "paired_routing" is not recognized and cannot be retrieved. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 2.1.1.) in /home/semyonov/parmonetam.lv/wp-includes/functions.php on line 5313