Monētas “Baltars. Porcelāns.” cenu apkopojums sludinājumos un numismātikas veikalos.

Kaut no sākuma “šķīvīšu” monētu cena tika uzskrūvētā līdz pat 100 EUR, liekas kā šobrīd “Baltars. Porcelāns” monētu  cena gan ss.lv, gan dažos numismātikas salonos (Latviancoins.lv un baltcoins.lv) noslīdēja līdz 75.00 EUR.

Monētu cena numismātikas un suvenīru veikalos:
Sākumcena Latvijas Bankā – 53.00 EUR.

Latvijas Banka – nav pieejama​, bet otra tirāžu daļā (2000 monētas) nonāks pie pircējiem tuvāko mēnešu laikā.
Latviancoins.lv – 75.00 EUR
baltcoins.lv – 75.00 EUR
tavexdavanas.lv – 80.00 EUR
ss.lv – 75.00 – 100.00 EUR
rns.lv – 90.00 EUR
eurogold.lv – 100.00 EUR

Pieņēmu kā pieprasījums otreizējā tirgū šobrīd nav tik liels, kā piedāvājums, jo kā zināms šodien beidzas tikai monētu tirāžas pirmā daļa (3000 no 5000 monētām). Atlikušo tirāžu (2 000 monētas) saņemsim tuvākajos mēnešos. Ja otra tirāžu daļa tik pat ātri, kā šodien nonāks spekulantu rokas, tad cena noteikti atkal pieaugs.

Tas ir labi ja cilvēki šobrīd nesteidzas pirkt monētu par augstu cenu, jo tomēr vel būs iespēja pamēģināt iegādāties monētu nākamreiz.

Es nezinu cik liels ir pieprasījums ārzemes, bet arī ebay.com nav redzams kā monētu šobrīd pērk ļoti daudz.

Pēc mana uzskata, monēta “Baltars. Porcelāns.”ir ļoti skaista. Un neskatoties uz to, kā monēta ir attēlots nacionālais sižets, porcelāns kopuma tomēr ir globāls temats. Iespējams, kā var atkārtoties situācija, līdzīga ar monētu “Baltā grāmata”, kura arī beidzas ļoti ātri, bet tas cena otrreizējā tirgu nav būtiski lielāka par tas sākumcenu Latvijas Bankā, kaut no sākuma arī tika uzskrūvētā ļoti augsti. Kaut gan monēta “Baltars. Porcelāns.” ir skaistākā par “Baltu grāmatu” un šāda situācija diez vai atkārtosies.

Bet kurš gan zina. Laiks paradis.


Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Iepriekšējais rakstsLiela interese pēc jaunās eiro monētas ar gotiņu
Nākamais rakstsIvars Drulle izstrādās grafisko dizainu Latgales latviešu kongresam veltītai kolekcijas monētai.
Latvijas Banku apgrozības, kolekcijas un 2 eiro piemiņas monētas. Ziņas, raksti un apskati.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit


Notice: amp_has_paired_endpoint was called incorrectly. Function called while AMP is disabled via `amp_is_enabled` filter. The service ID "paired_routing" is not recognized and cannot be retrieved. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 2.1.1.) in /home/semyonov/parmonetam.lv/wp-includes/functions.php on line 5313

Notice: amp_remove_paired_endpoint was called incorrectly. Function called while AMP is disabled via `amp_is_enabled` filter. The service ID "paired_routing" is not recognized and cannot be retrieved. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 2.1.1.) in /home/semyonov/parmonetam.lv/wp-includes/functions.php on line 5313