9.jūlijā prezentes LBcoin: Lietuvas Bankas digitāla kolekcijas monēta “Lietuvas Neatkarības akts”

0
670

Ceturtdien, 9. jūlijā, plkst. 10:30 Lietuvas Banka prezentēs pasaulē pirmo digitālo kolekcijas monētu – LBCOIN – un paziņos par reģistrācijas uzsākšanu un vietnes lbcoin.lb.lt atklašanu, kas ir īpašs e-veikals veltīts šim projektam.

Preses konferencē Lietuvas Bankas valdes loceklis Marius Jurgilas iepazīstinās ar LBCOIN, savukārt izaicinājumus pirmās digitālās kolekcijas monētas izstrādē apskatīs Egidijus Paleckis, viens no LBCOIN projektu vadītājiem.

Lietuvas Bankas valde ir apstiprinājusi noteikumus par Lietuvas Bankas digitālo kolekcijas monētu LBCOIN pārdošanu un noteikusi, ka tās tiks izlaista 2020. gada 23. jūlijā.

LBcoin, kas balstīta uz blokķēdēs tehnologijas, kuru izveidojusi Lietuvas Banka, ir veltīta 1918. gada 16. februāra Lietuvas Neatkarības aktam un tā 20 parakstītājiem.

Iegādājoties digitālo monētu LBCOIN par 99 eiro, kolekcionāri iegūs sešus nejauši izvēlētus digitālos žetonus un, tikai savācot žetonu no katras no sešām kategorijām, varēs izpirkt fiziskas sudraba monētas “Lietuvas Neatkarības akts”, kuras citādi nebūs nopērkamas.

Centrālā banka sagaida, ka lietotāji apmainīsies ar citiem, lai izveidotu īpašu komplektu, kuru pēc tam var apmainīt pret kredītkartes izmēra fiziskas sudraba monētu ar nominālo vērtību 19,18 eiro.

19.18 eiro Lietuvas Neatkarības Akts, 2020. gads
19.18 eiro Lietuvas Neatkarības Akts, 2020. gads

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit