Trešdien, Latvijas Banka izlaida 2 eiro piemiņas monētu “Baltijas valstīm 100”. Apgrozībai paredzētas monētas (tirāža 500 000 eksemplāri) bija iespējams apmainīt tikai Latvijas Banku kasēs, savukārt monētu suvenīriesaiņojumā (5 000 eksemplāri) un 2018. gada apgrozības monētu komplektā (7 000 eksemplāri) bija un ir iespējams iegādāties arī Latvijas Banku numismātikas produkti interneta vietnē e-monetas.lv 

Suvenīriesaiņojumu un monētu komplektu sadalījums starp Latvijas Banku kasēm un e-monetas.lv ir 50/50. Kaut arī komplekti ir beigušies (tā sāka, bet labāk piezvaniet) Latvijas Banku kasēs, tas joprojām var iegadāties e-monetas.lv. Apgrozībai paredzētas monētas vel ir pieejamas apmaiņai visas Latvijas Banku kasēs. 

ATJAUNOTS: e-monetas.lv beidzas blisteri, bet komplekti pagaidam vel ir pieejami.

Numismātikas saloni Rīgā 2 eiro piemiņas monētu “Baltijas valstīm 100” tirgo par 2.50 EUR, suvenīriesaiņojumā par 14 EUR, bet apgrozības monētu komplektus pagaidām patur pie sevis, jo iespējams sagaida kā tas cena var pieaugt līdzīgi 2016. gada apgrozības eiro monētu komplektam ar “Gotiņu”. 

Latvija, 2 eiro monēta "Baltijas valstīm 100", 2018. gads

Šogad Latvijas Banka vairs neplāno izlaist citu apgrozības monētu komplektu vai laist apgrozībā 1c – 2e monētas ar 2018. gada datējumu. Tas nozīmē kā šādas monētas ar 2018. Gada datējumu būs tikai komplektā ar 2 eiro piemiņas monētu “Baltijas valstīm 100”.  

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Sludinājumi SSKA.LV

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu