No 10. līdz 29. augustam tikai Latvijas Bankas monētu iegādes vietnē e-monetas.lv – 100 monētu “Kārlis Zāle” un “Baltijas ceļš” ar autoru parakstiem.

Latvijas valsts tapšanas un atjaunošanas ceļā ir divi būtiski lūzuma punkti – Latvijas brīvības cīņas (1918–1920) un Baltijas ceļš (1989. gada 23. augusts). Viens prasīja ziedot dzīvību par tēvzemi, otrs kļuva par spilgtu zīmi Baltijas tautu vēlmei atgūt brīvību un atjaunot reiz atņemto neatkarību. Brāļu kapu memoriālā ansambļa cilnis atveidots monētā “Kārlis Zāle”, bize kā triju tautu vienotības un kopīgā ceļa simbols rotā monētu “Baltijas ceļš”.

5 eiro baltijas ceļš 1 lats kārlis zāle

Baltijas ceļa gadadienu sagaidot, piedāvājam iegādāties monētas Kārlis Zāle (32 eiro) un Baltijas ceļš (42 eiro). Iegādei pieejams tikai 100 katras monētas eksemplāru ar mākslinieku Kriša Salmaņa un Visvalža Asara parakstītiem sertifikātiem.

Pērkot 10 un vairāk viena vai dažādu veidu monētas, tiek piemērota apjoma atlaide.

Papildinformāciju par iegādes iespējām varat iegūt, rakstot uz e-pasta adresi monetas@bank.lv vai zvanot pa tālruni 67022722.

Šogād Latvijas Banka jau piedāvāja iegādāties kolekcijas monētas ar dizaina autoru parakstītiem sertifikātiem – “Rūdolfs Blaumanis” un “Vecais Stenders” ar autora – mākslinieka Aigara Ozoliņa parakstītiem. Iegādei bija pieejams tikai 100 katras monētas eksemplāru. Abas monētas ar parakstiem joprojām ir pieejamas Latvijas Banku kasēs.

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Sludinājumi SSKA.LV

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu