No šodienas ikvienam interesentam kļūst pieejama Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu interneta tirdzniecības vietne e-monetas.lv .

Jaunajā interneta vietnē iegādei ir pieejams plašs Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu klāsts, t.sk. jaunākās kolekcijas monētas “Zelta saktas. Ripsakta”“Janis Rozentāls”“Ziemassvētku kaujas”“Pasaku monēta III. Vecīša cimdiņš” u.c.

Sadarbībā ar “Swedbank” AS ir nodrošināta iespēja ērti norēķināties, izmantojot VISA, VISA Electron, MasterCard un Maestro norēķinu kartes. Iegādātās monētas un numismātikas produktus varēs saņemt gan Latvijas Bankas kasēs Rīgā un Liepājā (https://www.bank.lv/par-mums/klientu-kase), gan arī, izmantojot VAS “Latvijas Pasts” eksprespasta pakalpojumus. Vienas monētas piegāde Rīgā maksas ap. 3.50 EUR, bet piemēram Daugavpilī – ap. 4.40 EUR. Tas būs noderīgi, piemēram, attālāko reģionu iedzīvotājiem, kuri aizņemtības vai citu iemeslu dēļ nevar apmeklēt Latvijas Bankas kases pirmajās dienās pēc jaunas monētas izlaišanas. Pagaidām Latvijas Banka piegadās monētas tikai Latvijas ietvaros. 

Vienīgais mīnus ir kā monētas Latvijas Bankas kasē pēc pirkuma e-moneta.lv varēs izņemt sākot no 4 (ceturtās) darbadienas pēc pasūtījuma veikšanas. Pirkums jāizņem 10 (desmit) darbadienu laikā no apstiprinājuma saņemšanas dienas. Kases darba laiki pieejami šeitUz Jūsu norādīto adresi Latvijā pasūtījums tiks nogādāts 8 (astoņu) darbadienu laikā no pirkuma veikšanas dienas. 

Kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu tirdzniecības vietne aizstās Latvijas Bankas monētu rezervēšanas sistēmu. Jaunieveduma galvenās priekšrocības ir iespēja uzreiz norēķināties par iegādātajām kolekcijas monētām un citiem numismātikas produktiem un saņemt tos vēlamā laikā un vietā. Tas nodrošinās to, kā visas rezervētas monētas tiks izpirktas, nevis spekulanti pirks rezervētas monētas un izņem tos tikai, ja monēta beidzas Latvijas Banku kasēs. Kaut gan joprojām pastam viens variants spekulēt – atteikuma tiesības. Jums ir tiesības atteikties no pirkuma online veikta pirkuma 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, paziņojot par to pārdevējam.

Latvijas Banka turpinās pilnveidot interneta vietni e-monetas.lv. Nākotnē plānots paplašināt norēķinu iespējas, kā arī monētu un citu numismātikas produktu piegādes veidus Latvijā. Tāpat iecerēts nodrošināt sūtījumus uz ārvalstīm, kā arī juridisko personu apkalpošanu. 

Kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu tirdzniecība, kā ierasts, turpināsies arī Latvijas Bankas kasēs Rīgā un Liepājā.

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Sludinājumi SSKA.LV

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu