Ja esi vecumā no 9 līdz 12 gadiem un dzīvo kādā eiro zonas valstī, vari pieteikties sacensībām “Euro Run” un uzzināt vairāk par eiro banknotēm un monētām! Pagājušajā gadā starp 100 “Eiro skrējiens” spēles uzvarētājiem 47 bija no Latvijas!

Sacensības tiek rīkotas no 2017. gada 29. maija līdz 30. jūnijam. 100 labākie spēlētāji balvā saņems jauno 50 eiro banknoti īpašā rāmī ar gravējumu. Pēc sacensību beigām uzvarētāji saņems e-pastu ar norādēm, kā iespējams saņemt balvu.

Spēle “Euro Run” (“Eiro skrējiens”) ir Eiropas Centrālās bankas izglītojoša iniciatīva, kuras uzdevums ir palīdzēt skolotājiem iemācīt skolēniem pareizi lietot naudu un iepazīt eiro banknotes un monētas. “Euro Run” materiāli skolotājiem pieejami visās ES valodās (ja nav norādīts citādi), un tos var izmantot darbam klasē.

Ja esat skolotājs un vēlaties uzzināt vairāk par šo iniciatīvu, spiediet pogu “SKOLOTĀJIEM” un aizpildiet reģistrācijas veidlapu. Ja vēlaties saņemt “Euro Run” plakātu un “Euro Run” brošūru savā valodā, lūdzam sazināties ar savas valsts centrālo banku vai rakstīt mums uz adresi eurorun@ecb.europa.eu. Papīra formātā publikācijas pieejamas tikai tik ilgi, kamēr tās ir krājumā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par banknotēm, izmēģiniet mūsu spēles “Euro Cash Academy” aplikāciju.

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu