Atjaunots 15:00: monēta “Zeme” beidzas visas Latvijas Banku kases.

Neskatoties uz to, kā vakardien no rīta pie Latvijas Banku kasēm pulcējas simtiem cilvēku, kolekcijas monēta “Zeme” vel ir pieejama Latvijas Banku kasē Rīgā, K. Valdemāra ielā 1B. Nevaru pateikt, kā monēta vel būs pieejam ilgi, bet vel var paspēt, jo rinda nav liela (ap. 10 – 15 cilvēki) un kustas ļoti ātri. Limits – 1 monēta. Cena – 85.00 EUR.

Arī pirmā monētu “Zeme” tirāžu daļa bija pieejama otra tirdzniecības diena.

Jā neizdosies iegādāties arī šoreiz, būs vel nelilla iespēja, jo 300 monētas “Zeme” tiks iekļautas īpašā monētu komplektā kopā ar kolekcijas monētu «Vecais Stenders», portālam Tvnet pavēstīja Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns. Pagaidam nav zināms kad tieši tiks izlaists šis komplekts. Atgādinu, kā šogad ir plānots izlaist arī “Pasaku monētu komplektu”.

Latvijas Banku kolekcijas 5 eiro monēta “Zeme” pirma tirāžu daļa, tika izlaista 2016. gadā, 22. decembrī. Tā ir veidota no caurspīdīga materiāla perlukora, kuru apvij ārējs sudraba gredzens. Monētas centrā ievietotais, no sudraba veidotais Zemes simbols norāda uz tās vietu cilvēka vērtību lokā un eksistenciālo vienotību. Dārglietai līdzīgo Zemi aptver caurspīdīga aploce. Tā ir norāde uz Visumu, kurā kā dzīvības sala peld planēta Zeme.

Monētu “Zeme” kopēja tirāža – 5 000 eksemplāri.

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!

3 KOMENTĀRI

 1. Reti riebīga apkalpošana bankā…
  Biju 19.05.2017. no rīta ap 9.00 Bankas kasē Valdemāra ielā 1B, Rīgā.
  Vēlējos izpirkt savas iepriekš rezervētās monētas, plus nopirkt monetu “Zeme” ja vēl būs atlikusi…
  Bija liela rinda virs cilvēkiem 50 un ļoti lēni strādāja tikai 1 kase, vēl kasiere visiem žēlojās ka tikai viena viņa esot….
  Nebija laiks man tur stundām gaidīt un pēc apmēram 40 minūtēm neko nenopircis gāju prom uz darbu…

  Atnācu atpakaļ ap 13.00 – paprasīju apsargam kādēļ no rīta tik slikta apkalpošana bija – bet viņš man meloja ka jau no 8.30 veselas
  trīs kases esot visu laiku nepārtraukti pie strādājušas…

  Kā bankas darbiniekiem nav kauna tik riebīgi melot, ja man netic lai paskatās savus novērošanas kameru ierakstus…

  Laikam pārāk lielas algas Latvijas Bankā visi saņem – un par to vēl uz darbu laikā nenāk, stundām darbu kavē un vēl cenšas viens otru “piesegt”, pretekļi….

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu