Šodien Latvijas Banka izlaida sudraba kolekcijas 5 eiro “Pasaku monēta III, Vecīša cimdiņš”. Vakardien tika uzsākta monētas “Vecīša cimdiņš” rezervēšana un monēta joprojām ir pieejama Latvijas Banku monētu rezervēšanas sistēmā.

Šoreiz rezervēšanai ir pieejamas 3700 monētas, kas ir būtiski vairāk nekā iepriekšējas reizes. Uz šo brīdi, Latvijas Banku monētu rezervēšanas sistēmā palika mazāk nekā puse no pieejamam (3700) monētām. Limits – 1 monēta.

Protams rezervētas monētas var saņemt tikai 15. maijā, bet šoreiz monētu bija iespējams rezervēt bez jebkādam tehniskam problēmām. Rezervēšanas lapa strādāja ātri.

No man pieejamas informācijas šobrīd Latvijas Banku kasēs nav rindas un monētu var iegādāties bez gaidīšanas (patiesība tur nav neviena cilvēka). Šobrīd pārdošanai pieejama tikai daļa no tirāžas, jeb aptuveni 3900 monētas. Vienam pircējam iespēja iegādāties piecas monētas. Cena – 47.00 EUR.

Šogad tiks izlaists arī “Pasaku monētas” komplekts, kuru plāno izlaist vēlāk.

Nākama šī gada kolekcijas monēta “Latgales Latviešu kongresam” provizoriski, tiks izlaist 5. maijā.

Kolekcijas monētu programma 2017. gadam

Latvijas 2 eiro piemiņas monētas 2017. gada

Neaizmirstiet piedalīties sabiedrības balsojumā par kopīgas Baltijas valstu 100 gadu jubilejai veltītas 2 eiro piemiņas monētas dizainu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit