Kopš 2014. gada, kad Latvijā tika ieviesti eir0, Latvijas Banka jau izlaida piecas 2 eiro piemiņas monētas (vel viena gaidāma rudenī). Līdzīgi kā tas bija ar īpašā dizaina 1 Lats monētām, 2 eiro piemiņas monētas kolekcionē ļoti plašs cilvēku loks. Tieši tādēļ tika paradījās vairāki veidi, kā šādas monētas glabāt. Piemiņas 1 Lats monētām tika izstrādāti dažāda veida koka statīvi, bet numismātikas saloni un Latvijas Banka izveidoja savus monētu albumus.

Šobrīd pirmo šāda veida specialo monētu albūmu no kartona, bet jau priekš Latvijas 2 eiro piemiņas monētām, piedāvā Eurogold.lv. Cena – 15.00 EUR.

Labi kā ir šāda veida albumi, bet godīgi runājot, man nekad nepatika to dizains. Bet tas jau ir gaumes lieta. Gadījuma ar īpaša dizaina 1 Lats monētām, cilvēkiem nebija daudz variantu un albumu veidu lai glabātu savus latiņus, savukārt 2 eiro monētām – piedāvājums ir daudz plašāks, jo 2 eiro piemiņas monētas krāj visa eiro zonā.

Vācijas kompānijā “Leuchtturm” piedāvā visu nepieciešamu eiro monētu kolekcionāriem. Ar plašāku viņu produkcijas klāstu labāk iepazīties vācu mājas lapā vai ielādējot “Leuchtturm” aksesuāru katalogu. Latvijā viņu produkciju iespējams iegadāties jebkurā numismātikas salonā un pat internetveikalos. Nevis numismātikas veikalos vienmēr ir uz vietas, bet no sava pieredzes zinu, kā visu kas ir “Leuchtturm” katalogā var arī pasūtīt.

Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Sludinājumi SSKA.LV

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu