Konkurss: Iepazīstam Latvijas putnus un laimē Latvijas Banku monētas.

0
236
Zvaigzne ABC konkurss:

“Putnu balsis mūs pavada ikdienā – pat pilsētnieki pēc dziesmas pazīs vismaz kaijas, vārnas un lakstīgalas. Taču Latvijā ligzdo vairāki simti putnu sugu, gan tik lieli un zīmīgi kā gulbji un ērgļi, gan tik mazi un šķietami necili kā paceplītis un cielaviņa. Zīlītes, mežapīles, cekuldūkuri un griezes, stārķi un vistu vanagi, irbes un vālodzes – bet cik daudz mēs par viņiem zinām?

Pārbaudiet savas zināšanas par Latvijas putniem un laimējiet lieliskas dāvanas! Balvu fondā 2 krāšņi albumi  “Putnu dziesmas” , monēta “Rīgas Zooloģiskais dārzs” un apgrozības monētu komplekts “Stārķis”. Paldies Latvijas Bankai par sadarbību un konkursa balvām! Konkurss norit līdz 29. maijam.

Konkursa jautājumi

Latvijā dzīvojošus un arī eksotiskus putnus varam aplūkot ne tikai grāmatās, bet arī monētās. 2012. gadā, atzīmējot Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza simtgadi, Latvijas Banka izlaida sudraba kolekcijas monētu “Rīgas Zooloģiskais dārzs”, savukārt 2015. gada nogalē apgrozībā tikai laista 2 eiro piemiņas monēta ar stārķa attēlu un izveidots Latvijas monētu komplekts “Stārķis”.

Monētu “Rīgas Zooloģiskais dārzs” aplūkojiet šeit

Apgrozības monētu komplektu “Stārķis” aplūkojiet šeit


Reklāma
Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu