Šogād tiek izlaista ceturta kopēja dizaina 2 eiro piemiņas monēta veltīta Eiropas Savienības karoga 30. gadadienai. Monētu izlaidis visas 19 eiro zonu valsts un kopā tiks izlaistas 23 monētas (5 monētas ar dažādam kaltuves zīmem izlaidis Vācija). Arī Latvijas Banka izlaidis savu monētu. Pēc oficiāli neapstiprinātas informācija, Latvijas 2 eiro piemiņas monēts ES karogs, tiks izlaista 3. novembrī.

Kaut gan šis monētas var glabāt līdzīgi parējam eiro monētam, populāraka eiro monētu aksesuāru kompanija “Leuchtturm”, jau ierasta tradīcijā izlaiž speciālus monētu albumus un kastes paredzētas kopēja dizaina 2 eiro piemiņas monētai. Arī šoreiz, viņi piedāva vairākus variantus priekš 2 euro monētas veltītas ES karogām.

Vispopulārakais  variants ir no kartona taisīts PRESSO albums paredzēts visam 23 monētam (tajā skaita arī 5 Vācijas katuves monētu variantiem). Šis komplets kvalitātes ziņā ir līdzīgs citam PRESSO eiro monētu albumiem, piemēram, apgrozības eiro monēta albumam vai 2 eiro monētu albumam. Rekomendejama cena: 9.95 EUR.

​Ja jūms ir šādi albumi, tad protams arī tada paša tipa albums būs labs papildinājums. Vienīgais mīnus šādiem komplektiem ir tas, kā monētas tajos ir jaglaba bez kapsulas.

Ir arī padomāts par cilvēkiem kuri glaba monētas VISTA sistēmu euro monētu albumos. Šiem albumiem ir izlaistas divas no bieza kartona uztaisītas lapas ar valsts apzīmejumiem: karogs, valsts abreviatūra un kaltuves apzimējums (priekš piecam Vācijas monētam). Cena: 5.95 EUR.

 Ja jus krājat eiro Leuchtturm monētu atklatnes, tad diemžēl priekš jums ir izlaista tikai viena atklatne paredzēta piecam Vācijas monētam un tikai vācu valoda. ​Cena: 1.50 EUR.
Greznākais variants kā glābāt kopēja dizaina 2 eiro piemiņas monētas ir no koka taisīta monētu kaste VOLTERRA UNO, kura arī ir paredzēta visam 23 monētam, bet jau glabāšanai kapsulās. Cena: 32.95 EUR. Kapsulas neitilpst komplektā. Labākas kapsulas priekš 2 eiro monētām maksa ap 0.33 EUR.
Ir arī neliela koka kastīte priekš piecam 2 eiro monētam veltītam ES karoga 30. gadadiena. Kaut gan tur nav neviena apzīmējum, kā ši kārbiņa ir paredžeta priekš piecam Vācijas monētam, to var saprast pēc Vācijas kaltuves skaita. Cena: 17.95 EUR.
Pagaidam Rīgā, es nebiju pamanījis šos aksesuārus, izņemot Latviancoins.lv, kur pagaidam ir tikai liela koka monētu karbā. Bet domāju kā tuvāk gada beigām, kad tiks izlaistas visas kopējas 2 eiro piemiņas monētas, tie paradīsies vairākās vietās.

Ja kādam no jums ir informācija par šo aksesuāru pieejamību Rīga, dodied zināt komentāros.


Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Sludinājumi SSKA.LV

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu