Rindas pie Latvijas Bankas 2 eiro

Piemiņas 2 eiro monētas suvenīriesaiņojumā beidzas Latvijas Nakas kase līdz 15:00.

Tas jau izskatas pēc tradicijas – gāras rindas pēc Latvijas Bankas kolekcijas un piemiņas monētam. Kā stāstija cilvēki no rindās, šoreiz cilvēki saka pulceties pie Latvijas Bankas jau 6 no rīta! Rindas ir garas abas LB kasēs Rigā, bet Latvijas Banka pat palielināja monētas izsniegšanas limitus vienam cilvēkām –  piecas piemiņas 2 eiro monētas suvenīriesaiņojumā, kuru kopēja tiražā ir tikai 5000. Kādēļ, nevareja uzlikt limitu divu monētu daudzuma? Visi taču saprot kā reti kads no ši pūla stāvēja un perka 5 monētas lai dalītos ar radiem un draugiem. 

UNC kvalitātes monētam limits protams arī jābut un šoreiz tas bija diezgan normals, ņemot verā kopējo 1 000 000 tiražu. Kā raksta Latvijas Banka savā twitterī, rit jau šis limits būs 25 monētas vienam cilvēkam. Bet gribētu atgadināt visiem tiem kuri velas iegadaties šis monētas – neperciet tas caur sludinājumiem, pārmaksajot ne par ko, jo šis monētas vel var dabūt komercbankās un joprojam LB kasēs. 

3 – 4 eiro monētas cena ss.lv ir pārak liela vietējai pimiņas apgrozības monētai. Par šādu cenu pārsvara tirgo citu valsts jaunas piemiņas 2 eiro monētas. Nevajag atbalstīt spekulantus.

Vienīgais ko šobrid Latvijas Banka izdarija lietas labā – palielināja nākamo kolekcijas monētas tiražu. Un jau kolekcijas monētu veltīto “Baltijas ceļa” 25. gadskārtai, kura tiks izlaista 19. augustā, mēs saņemsim 10 000 tiraža. Es ļoti ceru, ka limiti uz monētas iegadi nebūs vairāk par 3 monētam (labā pat 2 monētas).

Rinda pie Latvijas Bankas


Reklāma lai atbalstītu mūsū mājās lapu. Paldies!

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu