Latvian 5 euro Ainaži Nautical School coin

Dienas pirkums: Latvijas pirma kolekcijas eiro monēta – sudraba 5 eiro “Ainažu Jūrskola”

Tas bija “kaut kas” es jūms teikšu! Tik lielas rindas pēc Latvijas kolekcijas/jubilejas monētam, es vel nebiju redzējis. Rindas pēc jauna Sudraba Pieclatnieka, pēc pēdējas Latvijas latu jubilējas monētas “365” un pat nesaprotama situācija ar Latvijas eiro monētas Proof suvenīrkomlektiem, nav nekas salidzinājumā ar šodienas ažiotāžu pēc pirmas Latvijas kolekcijas eiro monētas – sudraba 5 euro “Ainažu Jūrskola”.

Latvijas Bankas jaunajā ekās kasē es atnacu 8:30, tieši tas atveršānas laikā un bīju izbrīnits un nesaprotu no cikiem civēki tur jau stāvēja? Es paņēmu rindas numuriņu pulkstēn 8:32 un es biju gandrīz 500-s! TRĪSSIMT cilvēki priekšā! Man pavējcās kā manā darba vietā ir netālu un es nepaliku gaidīt.

Piezvānīju draugiem, kuri arī plānoja pirk monētas un caur viņem uzzināju numiriņās kārtu kurš šobrīd ir izsaukts. Galu galā monētas saņēmu tikai gandrīz 11:00.

3.5 stundas. Daži cilvēki stāstīja kā gajda jau virs 4 stundam. Tomēr Latvijas Bankai ir kaut kas jaizdoma, kā normala veidā pārdot kolekcijas monētas. Citādi izskatas kā cilvēki rindās stāv pēc desas, kā PSRS laikā. Tas nav normāli.

Bet neskatotie uz šim neertībam, liels paldies Latvijas Bankai par tik skaisto monētu un iespēju nopirkt pat 3 monētas, un noteikti liels sveicins Ainažu Jūrskolai 150 gadu jubilējā!

Latvian 5 euro coin Ainažu Nautical School


Saistītas ziņas un raksti:

Reklāma lai atbalstītu mūsu mājās lappu
Reklāma lai atbalstītu šo mājas lapu. Paldies!
Sludinājumi SSKA.LV

ATBILDĒT

Lūdzu ierakstiet savu komentāru!
Lūdzu ierakstiet šeit savu vārdu